Kurz prípravy na manželstvo, ktorý ponúka naša farnosť, pozostáva z 5 celovečerných stretnutí, počas ktorých sa prejdú témy podľa celoslovenskej metodiky (viac info o témach na webe domanzelstva.sk):

Stretnutia vedie kňaz alebo manželský pár alebo odborník na danú tému.
Začínajú o 18:00, prípadne, po dohode s prihlásenými pármi sa môže čas posunúť. Počas celého večera sa preberú spravidla dve témy. Čas venovaný jednej téme je približne 1-1,5 hod. Stretnutia prebiehajú v kancelárii farského úradu.

Dátumy stretnutí v prvom polroku 2024:
4. apríl
11. apríl
18. apríl
25. apríl
2. máj
(V prípade potreby prvý a posledný termín sa môže prispôsobiť možnostiam snúbencov.)

Záujemcov o kurz prosíme o prihlásenie vopred (najneskôr do 31. marca) mailom na adrese:
ba-sv-martina@ba.ecclesia.sk

1. stretnutie s manželským párom
štvrtok, 11. január 2018, 19:00 - 20:00
Pozretí : 211
Rozdielnosť a doplnkovosť muža a ženy